Zoznam firiem

Spektrum Shop

Hľadáte dobrý shop - "Je tu SPEKTRUM SHOP" !

Prievidza, Slovenská republika
0905 520 305
Web
Detaily

Spektrum Shop, je prevádzkovaný spoločnosťou Grand - MS, s.r.o. Uvedená organizácia je priamym dovozcom a predajcom tovaru zo zahraničia. Portfólio predávaného tovaru je značne široké a to od klasického predaja po ponuku služieb. Z tovaru prevažuje rôzny drobný elektrotovar a príslušenstvo k mobilom. Zo služieb ide prevažne o rôzne druhy potlače predmetov, ako napr. krytov mobilov a podobne. Zaujímavou časťou tejto služby je možnosť potláčať predmety fotkami zaslanými zákazníkmi.

Tonery do Tlačiarne

Všetko pre Vaše tlačiarne!

Slovenská republika
0905 520 305
Web
Detaily

E-shop "Tonery do tlačiarne" je priamym dovozcom spotrebného materiálu pre tlačiarne. Dodáva tovar, nielen pre veľkoodberateľov, obchodníkov, ale i pre drobnoodberateľov. Ako jeden z mála obchodov má vo svojich skladoch k dispozícii všetkok ponúkaný tovar, na základe čoho je schopný objednaný tovar expedovať do 24 hodín. V obchode je možné zakúpiť atramentové kazety napr. od 0,60 €/kus.

0905 520 305
Web
Detaily

Spoločnosť Grand - MS, s.r.o. vznikla v roku 2002. Spočiatku mala pomerne široké portfólio svojej činnosti, ktoré sa postupne vyprofilovalo hlavne na dovoz a výrobu spotrebného materiálu pre tlačiarne a dovoz drobnej elektroniky, vrátane hier a príslušenstva k mobilom. Ako jedna z mála organizácií zabezpečuje nielen dovoz spotrebného materiálu pre tlačiarne, ale i servis tlačiarní. Okrem kamennej predajne, prevádzkuje organizácia i e-shopy.

Ubytovanie "Na TEPLEJ VODE"

8 € / osoba / noc - Len 180 metrov od kúpeľov Bojnice !

1 recenzií
Bánovce nad Bebravou, Slovensko
+421915165665
Web
Detaily

Ubytovací areál "Ubytovanie na Teplej vode" sa nachádza na Hornej Nitre, ktorej dominantami sú hlavne "Bojnický zámok", "ZOO Bojnice" a "Kúpele Bojnice".  Samotný areál sa nachádza z časti v katastri mesta Bojnice a z časti obce Opatovce nad Nitrou a to len 180 m od vstupu do kúpeľov Bojnice. Samotný areál sa skladá celkom z 3 samostatných objektov a to: Horného domu, Mlynárovho domčeka a Pálfyovského mlyna.

Veľká Lúka,
0904 102 641
Web
Detaily

Pojazdná požičovňa bicyklov (Zvolen, Banská Bystrica a okolie) tel. kontakt: 0904 102 641 e-mail:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Rezervácia: nonstop Cenník pre zapožičanie bicykla: tri hodiny: 5,- € celý deň:  10,- € K bicyklu sa poskytuje zdarma prilba, reflexná vesta, zámka, prípadne popisy trás.  

« Start Previous 1 2 Next End »